Autoglym Polar Foam Sprayer

Polar Foam Sprayer, 2L

Varenr:AG9808
1 019,-
Ink.mva.
-+
Nettlager: Ikke på lager (2 dager)
Butikk Trondheim: 0
  • Fri frakt over kr 500,-*
  • 14 dager åpent kjøp
  • Les her om kjøp og retur

Autoglym Polar Foam Sprayer. 2 Liter.

 

 

Lag et perfekt dekke av skum uten høytrykksvasker med Autoglym's Polar Foam Sprayer – en perfekt følgesvenn til produktene i Polar-serien.

 

Har du ikke høytrykksvasker? Ikke noe problem! Dette er en alternativ metode for trygg påføring av tykt, klebrig skum på bilen din, helt uten høytrykksvasker eller skumkanon. Polar Foam Sprayer våger å være annerledes, slik at du enkelt kan gi bilen din dyprengjøringen eller finishen den fortjener. Nå kan du enkelt oppnå en skinnende ren bil og overlegen beskyttelse som gjør deg stolt av å vise frem bilen din.

 

 

 

Bruksanvisning:
1. Du må alltid ha på vernebriller når du bruker sprøyten. Mens lokket er skrudd på, trekker du i sikkerhetsventilen for å fjerne trykket i enheten.
2. Skru opp sprøytehodet ved å vri det i retning mot klokken. Se kjemikalieprodusentens fortynningsinstrukser og fyll flasken opp med påkrevd mengde friskt vann, opptil maksimum 1,25 l.
3. Tilsett påkrevd mengde skumprodukt. Anbefalt fortynningsforhold og mengde for Autoglym Polar-serien er vist i tabellen. Skru stramt igjen for å lukke.
4. Tilfør trykk i enheten ved hjelp av pumpehåndtaket (ca. 15 pump). For skum av god kvalitet er det viktig å tilføre trykk til ventilen klikker.
5. Før du begynner å sprøyte, må du påse at sikkerhetslåsen er av. Trykk inn håndtaket og arbeid ovenfra og ned i sveipende bevegelser, mens du tilfører nytt trykk i enheten etter behov.
6. Når du er ferdig, aktiverer du sikkerhetslåsen og slipper ut trykket ved å trekke i sikkerhetsventilen.

 

Autoglym Polar Foam Sprayer. 2 Liter.