Outlet

I denne kategorien vil man finne gode produkter som er typisk B-varer, utstillingsmodeller, varer returnert på angrerett, varer med skadet emballasje, eller som av andre grunner ikke kan selges som nye. Man kan av denne grunn oppleve at noen produkter har lette bruksmerker, manglende emballasje etc. Åpnede produkter blir funksjonstestet av oss.Produktene her vil være av begrenset antall, og det vil ikke være anledning til å bestille flere enn tilgjengelig. Informasjon om tilstand er oppgitt inne på produktinformasjonen.

Ground Zero GZRC 1652SQ-IV høyttalersett

6.5", 120W RMS, Radioactive-serie

Varenr:GZRC1652SQ
Ground Zero GZRC 1652SQ-IV høyttalersett 6.5", 120W RMS, Radioactive-serie Ground Zero GZRC 1652SQ-IV høyttalersett 6.5", 120W RMS, Radioactive-serie Ground Zero GZRC 1652SQ-IV høyttalersett 6.5", 120W RMS, Radioactive-serie
1 957,-Kampanjepris
2 190,-Ordinær pris
Ink.mva.
-+
Leverandør: Forventet om (2 dager)
Lager: 0
  • Fri frakt over kr 1000,-*
  • 14 dager åpent kjøp
  • Les her om kjøp og retur
Delbetaling fra 213,-/måned

16,5 cm (6,5") høyttalersett i Radioactive-serien. 120W RMS

Radioactive-serien tilbyr et vidt spekter av eksepsjonelt høyeffektive høyttalere og subwoofere, både for daglig bruk og SPL. I utviklingen av produkter til Radioactive fokuserer Ground Zero spesielt på naturlig og dynamisk reproduksjon av lyd fra digitalt komprimert musikk.
I tillegg til noen kraftige forsterkere har denne serien også ekstremt små forsterkere beregnet til montering på trange steder.

GZRC 165.2SQ-IV er et høykvalitets 2-veis komponentsett med KLIPPEL-optimalisert mellomtone med aluminiumsmembran. Den er utstyrt med NOMEX spider, og bygget i resonansfri stålkurv. Diskanten er en 1" SQ silkedome diskant med neodymium-magnet.

GZRC 165.2SQ-IV er et høyttalersett som passer veldig godt på typiske OEM plasseringer, og mellomtonen er optimalsert for dørmontering. Med lav 3-Ohms impedanse tar den ut mer effekt fra forsterkeren eller spilleren enn en tradisjonell 4-Ohms høyttaler.

Delefilteret har 3-stegs nivåjustering, med høypass frekvensjustering for diskant.



KLIPPEL-optimalisert
Dette produktet er utviklet ved hjelp av KLIPPEL, et system som analyserer høyttalerens bevegelse ved hjelp av laser. Dette sørger for mindre forvrengning, mer lineære bevegelser og mer effekt.

2-veis komponentsett i Radioactive-serien. 120W RMS. KLIPPEL-optimalisert

Produktinformasjon

Effekt maks 190W
Effekt RMS 120W
Frekvensområde 35 Hz - 25.000 Hz
Følsomhet 90 dB
Impedanse (Ohm) 3 Ohm
Inkludert grill / gitter Ja
Monteringsdybde 68 mm
Verified by KLIPPEL Ja