Recoil SAM265 – Premium 2-veis komponentsett for ekte lydentusiaster
Oppdag lydkvalitet i toppklassen med Recoil SAM265, et premium 6,5” komponentsett utviklet for bileiere som krever presisjon, kraft og musikalsk finesse. Høyttalersystemet kombinerer avanserte materialer, nøye ingeniørkunst og fleksible justeringsmuligheter – resultatet er en lydopplevelse som overgår det meste i sin klasse.
Fantastisk lydoppløsning og detaljrikdom
SAM265 benytter en 1” silkedome-diskant, designet gjennom en tidkrevende og presis formingsprosess som sikrer en av de mest nøyaktige og detaljerte høyfrekvensgjengivelsene i segmentet.
Kraftig og kontrollert bassrespons
Den 6,5” store mellomtone/bassen er bygget på en solid, støpt aluminiumsramme og en optimalisert ull-papir membran, som gir usedvanlig jevn spredning og dynamikk.
Audiophile to-veis passive delefiltre
Det medfølgende 12 dB/okt. delefilteret er bygget med komponenter valgt kun for lydmessige egenskaper.
Filteret har justerbar diskantnivå (0 / -3 dB) og fasejustering, slik at lydbildet kan finjusteres perfekt etter montering og lytteposisjon.
Utviklet for entusiaster – bygget for ytelse
Recoil SAM265 er laget med materialer av høy kvalitet, inkludert:
Kraftig ferrittmagnet
EISV talespole med presis vikling
Tetolon-dome tweeter
Robust aluminiumsramme
Spesifikasjoner:
Størrelse: 6,5"
Effekt RMS: 65W
Effekt Maks: 130W
Frekvensområde: 61 - 20.000 Hz
Impedanse: 4 Ohm
Følsomhet: 88dB
Monteringsdybde: 68mm
Monteringsdiameter: 142mm
Utvendig diameter: 166mm